×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۱  
true
false

شهردار رشت :
سنجش کار شهرداری در گرو رضایتمندی شهروندان – برقراری توازن و عدالت در پرداخت حقوق

سید امیر حسین علوی، شهرداری رشت را سازمانی عریض و طویل که هنوز گلوگاه‌های پر هزینه آن در بخش هزینه‌های جاری به طور دقیق مشخص نشده است دانست و گفت: رویکرد ما در شهرداری رشت برقراری توازن و عدالت در پرداخت حقوق و دستمزدها و محاسبه اضافه‌کاری پرسنل بر مبنای شایستگی و مستندات دقیق است.

 به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت امروز دوشنبه ششم دی ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: سرانه بودجه هزار و ۲۵۰ میلیارد تومانی شهرداری به سرانه جمعیتی آن مطابق آمار جمعیتی سال ۱۳۹۵ شهر رشت از وضعیت خوبی برخوردار نیست و شهر رشت از این حیث و به نسبت سایر شهرهای بزرگ کشور در رده‌های بسیار پائینی قرار دارد و این امر نشان می‌دهد که ما یک سازمان پر هزینه هستیم.

 شهردار رشت با بیان اینکه هنوز به طور دقیق و علمی نقاط و گلوگاه‌هایی که در این سازمان عریض و طویل بیشترین پرداختی را در بخش هزینه‌های جاری به خود اختصاص می‌دهند مشخص نشده و معلوم نیست، عنوان کرد: نگاه و دیدگاه ما در دوره جدید مدیریت شهری برقراری توازن و عدالت در پرداخت حقوق و دستمزدها و محاسبه اضافه‌کاری پرسنل بر مبنای شایستگی و مستندات دقیق است.

 سید امیر حسین علوی با تاکید بر اینکه روی موضوعاتی نظیر قضیه اضافه‌کاریها باید به شکل درون سازمانی به یک فهم و تصمیم مشترک برسیم، تصریح کرد: ما کارمند شهرداری هستیم تا به وظیفه اصلی مان که اداره شهر می باشد، عمل کنیم و این تنها به معنای اداره کردن خودمان نیست.

 وی اضافه کرد: هر حوزه و واحدی از شهرداری رشت که کار متفاوتی ارائه دهد و عملکردش ضمن درآمدزایی، برای شهرداری و مردم خروجی داشته باشد، حتما با محاسبه اضافه‌کاریها و افزایش پرداختیها مورد تقدیر و تشویق قرار می‌گیرند.

 شهردار رشت ارتباط بین دو مقوله افزایش حقوق و اضافه کار پرسنل با میزان کارکردهای آنان را ارتباطی مشخص و کاملا شفاف دانست و اذعان کرد: روند امورات در شهرداری رشت باید به گونه‌ای باشد که در ازای کاری که انجام می‌دهیم و خدماتی که به شهروندان ارائه می‌کنیم حقوق و دستمزد بگیریم.

 علوی با بیان اینکه در صورت افزایش درآمدهای شهرداری هم پروژه‌های بیشتری در شهر اجرا می‌شود و هم حقوق و دریافتی کارکنان خود این مجموعه ارتقاء می‌یابد، ابراز داشت: باید به گونه‌ای کار کنیم و خدمت ارائه دهیم که تأثیر کار شهرداری برای مردم و شهروندانش رضایتمندی به همراه داشته باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false